RK73H1JRTTD4870D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4870D
JLCPCB Part #
C2598941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS