SR732BTTDR162D
MFR.Part #
SR732BTTDR162D
JLCPCB Part #
C2601232
Description
-55℃~+150℃ 162mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS