RN73H1JTTD8871F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8871F25
JLCPCB Part #
C4348032
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS