RK73G2ATTD1602F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1602F
JLCPCB Part #
C6648483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS