SR732BTTD6R98F
MFR.Part #
SR732BTTD6R98F
JLCPCB Part #
C4069884
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS