RN73H1JTTD3570A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3570A25
JLCPCB Part #
C4178881
Description
100mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS