SG73S1JRTTD1782F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1782F
JLCPCB Part #
C5915961
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS