SR732ATTD6R98F
MFR.Part #
SR732ATTD6R98F
JLCPCB Part #
C2599742
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS