SR732BRTTDR866F
MFR.Part #
SR732BRTTDR866F
JLCPCB Part #
C7084367
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS