CRCW120615R0FKEBC
MFR.Part #
CRCW120615R0FKEBC
JLCPCB Part #
C4069463
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS