RN73H1JTTD7871A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7871A25
JLCPCB Part #
C4201022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS