RT1206DRD07698KL
MFR.Part #
RT1206DRD07698KL
JLCPCB Part #
C2120172
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS