SR732BTTDR866F
MFR.Part #
SR732BTTDR866F
JLCPCB Part #
C2599949
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS