SR732ATTDR511F
MFR.Part #
SR732ATTDR511F
JLCPCB Part #
C2599977
Description
-55℃~+150℃ 333mW 511mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS