SR732ETTDR511F
MFR.Part #
SR732ETTDR511F
JLCPCB Part #
C3990304
Description
-55℃~+150℃ 500mW 511mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS