SR73W3ATTE1R3G
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R3G
JLCPCB Part #
C2601517
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS