SR732BTTDR511F
MFR.Part #
SR732BTTDR511F
JLCPCB Part #
C4258642
Description
-55℃~+150℃ 333mW 511mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS