HV731JTTD6983F
MFR.Part #
HV731JTTD6983F
JLCPCB Part #
C4180619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS