SR732ATTDR464D
MFR.Part #
SR732ATTDR464D
JLCPCB Part #
C4221837
Description
-55℃~+150℃ 333mW 464mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS