RN732BTTD56R9C50
MFR.Part #
RN732BTTD56R9C50
JLCPCB Part #
C4147876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS