RK73G2ATTD3000C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3000C
JLCPCB Part #
C6648657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS