SR732ATTDR464F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTDR464F
JLCPCB Part #
C4069775
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 464mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS