SR732ATTD9R76F
MFR.Part #
SR732ATTD9R76F
JLCPCB Part #
C4069943
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS