SR732ATTDR976F
MFR.Part #
SR732ATTDR976F
JLCPCB Part #
C2600027
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS