SR732ATTD5R76F
MFR.Part #
SR732ATTD5R76F
JLCPCB Part #
C2599921
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS