RQ73C2A383RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A383RBTD
JLCPCB Part #
C4000313
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS