RN73H1ETTP2370D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2370D50
JLCPCB Part #
C2513792
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS