SR732ATTD5R90D
MFR.Part #
SR732ATTD5R90D
JLCPCB Part #
C4348439
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS