RN73H2ETTD12R1D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R1D50
JLCPCB Part #
C4343179
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS