RN732BTTD6900A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6900A25
JLCPCB Part #
C4197935
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS