RT0805WRD074K3L
MFR.Part #
RT0805WRD074K3L
JLCPCB Part #
C3943000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS