SG73S2BRTTD3922D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3922D
JLCPCB Part #
C5895190
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS