RN73H1JTTD1331A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1331A25
JLCPCB Part #
C3991250
Description
1.33kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS