SR732ATTD5R36F
MFR.Part #
SR732ATTD5R36F
JLCPCB Part #
C2599734
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS