RN732ATTD1542F25
MFR.Part #
RN732ATTD1542F25
JLCPCB Part #
C4169773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS