SR732ATTD2R87F
MFR.Part #
SR732ATTD2R87F
JLCPCB Part #
C2599741
Description
-55℃~+150℃ 2.87Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS