TNPW080524K3FHTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080524K3FHTA
JLCPCB Part #
C2136729
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 24.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount