P0805E3900FBT
MFR.Part #
P0805E3900FBT
JLCPCB Part #
C4119767
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount