SR732ATTD2R80F
MFR.Part #
SR732ATTD2R80F
JLCPCB Part #
C2599969
Description
-55℃~+150℃ 2.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS