SR732ATTD2R4J
MFR.Part #
SR732ATTD2R4J
JLCPCB Part #
C2599612
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS