RN73R2ATTD49R9B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD49R9B10
JLCPCB Part #
C2570236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS