RN73C2A41R2BTD
MFR.Part #
RN73C2A41R2BTD
JLCPCB Part #
C1715163
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS