SR732ATTD2R4G
MFR.Part #
SR732ATTD2R4G
JLCPCB Part #
C3965913
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS