SR732ETTD2R4J
MFR.Part #
SR732ETTD2R4J
JLCPCB Part #
C2600088
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS