SR732ARTTDR680F
MFR.Part #
SR732ARTTDR680F
JLCPCB Part #
C2613005
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS