RN731JTTD8561A10
MFR.Part #
RN731JTTD8561A10
JLCPCB Part #
C3951016
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS