SG73P2E1RTTD1203D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1203D
JLCPCB Part #
C6482354
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS