WK73R2BTTD750J
MFR.Part #
WK73R2BTTD750J
JLCPCB Part #
C7413397
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS