HV732BTTD274J
MFR.Part #
HV732BTTD274J
JLCPCB Part #
C4314547
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS