P0805H9313BNT
MFR.Part #
P0805H9313BNT
JLCPCB Part #
C4027538
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS